Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Borowa - Oferty wynajmu działek na Dolnym Śląsku

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

60 000 zł5 038 m² 11,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa oferta wynajmu działki zabudowanej budynkiem biurowo-magazynowym wraz z halą magazynową w centrum Wrocławia (1163 mkw) tylko 3 km od wrocławskiego Rynku. Idealna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kolejowa

Zawada,Kłobuck(Borowa + 14 km)

150 zł25 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia teren w Kłobucku u zbiegu ulic Kolejowej i Wieluńskiej z przeznaczeniem na umieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Ligocka

Różanka,Wrocław(Borowa + 20 km)

8 000 zł2 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu utwardzonego o powierzchni ok. 2000 m2, w kształcie wydłużonego trapeza, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Stwosza

Starówka,Tarnów(Borowa + 23 km)

1 088 zł544 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnię utwardzoną w Tarnowie przy ulicy Bandrowskiego na dz. nr. 25/119. Teren utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Witosa

Nowy Sącz(Borowa + 22 km)

3 500 zł1 800 m² 1,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najem długoterminowy działki idealnej pod komis samochodowy, plac lub magazyn. Powierzchnia 1800m2 na ulicy Wincentego Witosa 35/9 w mieście Nowy Sącz przy drodze wojewódzkiej dostępna od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

18 980 zł8 700 m² 2,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomościami "atena" oferuje do dzierżawy nieruchomość położoną w Częstochowie w dzielnicy Stradom, w okolicy ul. Jagiellońskiej. Bardzo dobra ekspozycja , bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kolejowa

Miłoszyce(Borowa + 17 km)

16 830 zł10 000 m² 1,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu na terenie stacji kolejowej Jelcz Miłoszyce, działka nr 339/1. Plac o powierzchni ok 10 tyś. m2.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł1 500 m² 6,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na wynajem oferujemy przestronny, ogrodzony plac o powierzchni ponad 1500 m , położony w strategicznej części Wrocławia przy ul. Krzywoustego, w otoczeniu hal magazynowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

9 983 zł2 852 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu o pow. 2852,35 m2 przy ul. Gospodarskiej we Wrocławiu obok stacji Wrocław Swojczyce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wierzchowicka

Polanowice-Poświętne-Ligota,Wrocław(Borowa + 20 km)

12 900 zł1 300 m² 9,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa na wynajem o powierzchni 1300 m , położoną przy ul. Wierzchowickiej w sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej, naprzeciwko Centrum Handlowego Marino we Wrocławiu. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Borowa

Borowa,dolnośląskie

5 000 zł5 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Wyłączność! Do wydzierżawienia działki o różnych powierzchniach przy drodze ruchliwej w Borowej. Razem 3,8 ha , podzielone na działki od 5000 mkw. Dzielimy na różne powierzchnie. Bardzo.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij