Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolno-budowlana Borowa

Borowa, łódzkie

  • 299 000 zł
  • 2 232 m²
  • 133,96 zł/m²

Zdjęcie

Mariusz Kobyłeck...

Skontaktuj się

Działka rolno-budowlana Borowa

Borowa, łódzkie

zaktualizowane:
21 kwietnia 2026

299 000 zł

2 232 m²

133,96 zł/m²

Działka rolno-budowlana Borowa

Zaktualizowane: 21 kwietnia 2026

299 000 zł 2 232 m² 133,96 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 299 000 zł (133,96 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlano-rolna, 2 232 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 87m; szerokość: 27m; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: MUVON Nieruchomości, zaktualizowane: 21.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 1711/13397/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 2230 m², zlokalizowaną w malowniczej okolicy w miejscowości Borowa, gmina Koluszki , w powiecie łódzkim wschodnim , województwo łódzkie. Działka ma kształt, zbliżony do prostokąta , co umożliwia łatwe zagospodarowanie przestrzeni i budowę wymarzonego domu

Zachęcam do obejrzenia filmu

Atuty nieruchomości:
Działka jest objęta planem zagospodarowanie przestrzennego zabudowa mieszkaniowaDziałka o (...)

Agent

Mariusz Kobyłecki

604 608...

604 608 271

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

604 608...

604 608 271

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości